İnternetten Programsız Video Dönüştürme

Yazımızda videolarınızı program kullanmadan nasıl farklı video formatlarına ve ses dosyalarına dönüştürebileceğinizi resimli olarak anlatıyoruz

İnternetten Programsız Video Dönüştürme

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Video dönüştürme yazılımları bilgisayarlarımız üzerinde en çok kullandığımız yazılımlar arasında yer almakta ve sitemizde de bu iş için kullanabileceğiniz birçok farklı program seçeneği yer almakta. Bu yazılımları kullanabilmek için öncelikle onları indirmemiz, sonrasında ise kurulumunu gerçekleştirerek programı çalıştırmamız gerekmekte. Bilgisayar programları konusunda çok deneyim sahibi değil iseniz bu tür video formatı değiştirme yazılımlarınının kurulumunu yapmak ve kullanmak size çok kolay gelmeyebilir. İşte bu gibi durumlarda size programsız video dönüştürme konusunda yardımcı olacak bir servis bulunmakta. Online Video Dönüştürücü internet bağlantınızı kullanarak internet tarayıcınız üzerinden videolarınızı dönüştürmenize imkan tanıyan bir servis. Program ile 3 adımda kolayca videolarınızı dönüştürebilirsiniz. Online Video Dönüştürücü videolarınızı dönüştürürken video çözünürlüğünü ve sıkıştırma kalitesini belirlemenize de imkan tanıyor.

Online Video Dönüştürücü ile videolarınızı MP4, AVI, MPEG, 3GP, FLV, WebM gibi yaygın video formatlarına dönüştürebileceğiniz gibi iPhone,iPod ve iPad gibi Apple cihazlarla, Samsung Galaxy S3, S4, S2, S1, Blackberry Torch, Bold, Curve, Storm, Z, Pearl gibi mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde dönüştürebiliyorsunuz. Bunun yanında Online Video Dönüştürücü videolardan ses alma ve videolarınızdaki sesleri kullanarak MP3, WAV, M4A, FLAC, OGG, MP2, AMR formatlarında ses dosyaları yaratma ve iPhone zil sesi yapma özelliklerine de sahip bir servis.

Dilerseniz Online Video Dönüştürücü kullanarak 3 adımda nasıl video dönüştürebileceğinizi resimli olarak anlatalım.

  1. İnternetten Programsız Video Dönüştürme
  2. 3 Adımda Video Dönüştürme

YORUMLAR