Pixlr-o-matic İncelemesi

Piyasadaki en başarılı ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından olan Pixlr-o-matic'i inceledik

Pixlr-o-matic İncelemesi

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Günümüzde hemen hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar gün geçtikçe daha kaliteli fotoğraf çekme ekipmanlarıyla donatılıyorlar. Daha net ve daha detaylı çekim yapabilen bu kameralarla çektiğimiz fotoğrafları sosyal medya hesaplarımızda sıkça paylaşıyoruz. Fakat kameramız ne kadar kaliteli çekim yaparsa yapsın fotoğraflarımıza ekleyeceğimiz bir ikinci dokunuş bu fotoğrafları çok daha şık ve stil sahibi göstermekte.

Bu işlem için kullanılabilen Instagram dünyanın en popüler uygulaması halinde. Fakat Instagram'ın bu iş için açılmış bir hesap gerektirmesi ve paylaşımların Twitter gibi sosyal medya hesaplarında direkt olarak görüntülenememesi kullanıcıları alternatif fotoğraf düzenleme uygulaması seçeneklerine yönlendirmekte. İşte bu Instagram alternatifi fotoğraf düzenleme uygulamalarının en güçlülerinden biri olan Pixlr-o-matic bu konuda kullanıcıların yardımına koşuyor.

Yazımızda Pixlr-o-matic'in özelliklerini detaylı olarak inceleyeceğiz ve bu uygulama kullanılarak fotoğraflara nasıl retro ve vintage fotoğraf filtreleri ile resim çerçevesi ekleyebileceğinizi anlatacağız. Anlatıma başlamadan önce akıllı telefonunuza Pixlr-o-matic yüklemek için kullanabileceğiniz bağlantıları paylaşmak doğru olacaktır:

  1. Pixlr-o-matic İncelemesi
  2. Pixlr-o-matic'te İşlenecek Fotoğrafları Belirleme
  3. Filtreler, Efektler ve Çerçeveler

YORUMLAR