Rio 2016 Yaz Olimpiyatlarını Takip Etmek İçin En İyi 6 Uygulama

Rio 2016 yaz olimpiyatlarını takip etmek için en iyi 6 Android ve iPhone uygulamasını listeledik.

Rio 2016 Yaz Olimpiyatlarını Takip Etmek İçin En İyi 6 Uygulama

2016 Yaz Olimpiyatları, 5 Ağustos 2016 tarihinde Brezilya'nın ikinci en büyük kenti olan Rio de Janeiro'da nihayet başladıToplamda 28 spor dalı bulunan olimpiyat oyunları 21 Ağustos'a kadar devam edecek. Yüzlerce sporcunun ülkesi adına mücadele edeceği oyunları dünyanın her yerinden milyonlarca insan izleyecek. Tabii en çokta internetten takip edilecek. Sizin için bu blogda 2016 Yaz Olimpiyatlarını takip etmek için en iyi 6 uygulamayı inceledik.

The Olympics

The Olympics, adından da tahmin edeceğiniz dünyanın en büyük spor etkinliklerinden olimpiyatları Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızdan takip edebileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Rio 2016 Yaz Olimpiyatları, önümüzdeki PyeongChang 2018 Kış Olimpiyatları ve geçmiş gelecek tüm olimpiyat oyunları hakkında her şeyi sunan tek uygulama diyebilirim.

Olympic Athletes' Hub 2016

Android veya iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz indirip, direkt veya ücretsiz üyeliğinizi oluşturarak kullanabildiğiniz olimpiyat uygulamasında Yaz Olimpiyatları’na dair her şeyden anlık olarak bilginiz oluyor. Olimpiyatın dikkat çeken olaylarından etkinliğe katılan sporcuların sosyal medya hesaplarında yazdıklarına her şeyi telefon ve tabletinizden takip etme şansına sahipsiniz.

Rio 2016 Olympic Games

Rio 2016 Yaz Olimpiyat Oyunları'nın resmi mobil oyunu olarak indirilmeye açılmış olan Rio 2016 Olympic Games’de 6 spor dalı arasından seçim yapabiliyoruz. Okçuluk, atıcılık, futbol, basketbol, tenis, masa tenisi seçenekler arasında. Hepsinde hedefimiz altın madalyayı ülkemize kazandırmak. Maçları aldıkça seviye atlıyor, seviye atladıkça da daha zorlu karşılaşmalarda ter döküyoruz.

Rio 2016

Rio 2016, Brezilya’nın ikinci en büyük kenti olan Rio de Janeiro’da düzenlenecek olan olimpiyat oyunlarının resmi mobil uygulaması. Samsung tarafından geliştirilen uygulama üzerinden olimpiyatta yaşanan gelişmeleri nerede olursanız olun takip etme şansına sahip oluyorsunuz.

TRT Televizyon

TRT Televizyon uygulaması ile Tüm TRT televizyon ve radyo kanallarını Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınızdan canlı olarak izleyebilirsiniz. Sade arayüzü ve kolay kullanılabilirliği ile dikkat çeken uygulama ile Rio 2016 Yaz Olimpiyatlarını yüksek görüntü kalitesiyle takip edebilirsiniz.

Google Search

2016 Rio Olimpiyatlarını daha kolay takip etmemizi sağlayacak bir araç geliştiren arama motoru devi, doğrudan birtakım sonuçlara ulaşmamıza imkan veriyor. Doğrudan TV programlarını, sporcu biyografilerini ve kazandığı madalyaları görmemizi sağlayan arama motoru, ayrıca toplamda 60 ülkede bulunan yayıncılarla ortaklık kurmuş. Arama bölümüne Rio 2016 Yaz Olimpiyatlarına dair bir şey yazmanız sonuçlara ulaşmanız için yeterli olacaktır.

Google, 2016 Rio Olimpiyatlarını Daha Kolay Takip Etmemizi Sağlayacak

Rio 2016 Olimpiyatları Sanal Gerçeklik İle Takip Edilebilecek

YORUMLAR