8oot Logo Changer

8oot Logo Changer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,763
  • DOSYA BOYUTU 3.34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Victor Alberto Gil

Bilgisayarınızın açılışında karşınıza çıkan logoyu değiştirmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

8oot Logo Changer programı, bilgisayarınızı ileri derecede özelleştirmek isterseniz kullanabileceğiniz ücretsiz programlardan bir tanesi ve temel olarak bilgisayarınızın açılışı sırasında karşınıza çıkan logonun değiştirilmesinde kullanılıyor. Sadece Windows 8 ve 8.1 için hazırlanmış olan program maalesef daha önceki işletim sistemlerine sahip olan bilgisayarlarda ciddi sorunlara neden olabileceği için bu kullanıcıların indirmeden önce dikkatli olmalarını öneriyoruz.

Arayüz olarak oldukça basit bir yapıya sahip olan program, istediğiniz resmin ya da logonun Windows başlangıcı sırasında görüntülenmesi için gereken ayarları ve şekillendirme seçeneklerini de barındırıyor. Logonun ya da resmin ekranınıza uyması için yapmanız gereken tüm ayarlar programda yer alıyor ve böylece bilgisayarlar konusunda pek bilgisi olmayanlar bile zorlanmayacaklardır.

Windows açılışına yerleştirebileceğiniz resim dosya formatları arasında PNG, GIF, JPG, BMP ve diğer bazı popüler resim formatları yer alıyor. Resminizi belirledikten sonra onu kesebiliyor ve ekranınıza uyacak şekilde düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca daha sonra Windows'un standart açılış ekranına geri dönmek isterseniz programın içerisinden yedek alabiliyorsunuz.