Advanced SystemCare PRO

Advanced SystemCare PRO

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 54,527
  • DOSYA BOYUTU 37.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IObit

Bilgisayarınızın bakımını otomatik ve düzenli olarak yapmak, gizliliğinizi korumak ve hızdan ödün vermemek istiyorsanız denemeden geçmemeniz gereken bir program.

Advanced SystemCare PRO’yu kullanarak, bilgisayarınızın bakımını çok kolay bir şekilde bir kaç tıklamayla yapmanız mümkün hale geliyor. Programın sağladığı otomatik bakım araçlarının temel işlevleri spyware koruması, gizlilik koruması, performans ayarları ve sistem temizleme kapasitesi gibi pek çok alanda yer alıyor.

Özellikle bilgisayarınızda nereden geldiğini bilmediğiniz dosyalara sahipseniz, sebebi belirlenemeyen performans düşüklükleri seziyorsanız ve uzun zamandır iyi bir bakım yapmadıysanız programı denemenizi öneririm.

Ayrıca bilgisayarınızı kullanarak internette gezerken bıraktığınız izleri otomatik olarak temizleyen program kişisel gizliliğinizin korunmasına da yardımcı oluyor.

Programın içerisinde 20’den fazla bakım aracı bulunuyor ve dilerseniz hepsini dilerseniz de teker teker deneyebiliyorsunuz. Bilgisayarınızın arka planında sessizce çalışan uygulama hem az sistem kaynağı tüketiyor hem de herhangi bir rahatsızlığa sebep olmuyor.

Programı satın almak isterseniz %5 indirim kuponu kodunuz: tamindir

ARTILAR

İşe yarar araçlara sahip olması

Hızlı arayüz

Kolay kullanım

EKSİLER

Tam versiyonu ücretli