All Programs

All Programs

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 237
  • DOSYA BOYUTU 0.33 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OpenView Design

All Programs, Windows 8 kullanıcılarına alışılmış Windows Vista ve Windows 7 Başlat menüsünü getiren başarılı bir uygulama.

All Programs, Windows 8.0 ve 8.1 kullananlar için hazırlanan  başarılı ve etkili bir klasik başlat menüsü programdır. Alıştığımız Windows Vista ve Windows 7 masaüstü programlarına tek bir tıklama ile ulaşabilmemiz bu uygulama ile mümkün.

Yükleme işleminden sonra görev çubuğuna ikon olarak gelen programı sürükleyerek istediğiniz yere koyabilirsiniz. En sola yerleştirerek klasik başlat menüsü kullanımına en yakın posizyonda kullanmak büyük kolaylık sağlayabilir. Windows 7'de bulunan tüm başlat menüsü programlarına bu programı yükledikten sonra rahatça ulaşabilirsiniz.

Programı kullanarak listedeki uygulamalardan dilediğinizi masaüstüne kopyalabilir yada görev çubuğuna yerleştirebilirsiniz.

Windows 8 için benzer başlat menüsü programlarının aksine işletim sisteminizdeki başlat menüsünde değişiklik yapmayarak tek bir tuşla ulaşabileceğiniz bir başlat menüsü getiriyor.

Oldukça sade ve kullanışlı olan bu programı tüm Windows 8.0 ve 8.1 kullanıcılarına tavsiye ederim. Ayrıca bilgisayarınız üzerinde birden çok kullanıcı varsa sadece programı yüklediğiniz kullanıcıda etkin oluyor ve diğer kullanıcıları etkilemiyor.