AMD Driver Autodetect

AMD Driver Autodetect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59,293
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AMD

AMD Driver Autodetect ile en güncel ekran kartı sürücüsünü indirebilirsiniz

AMD Driver Autodetect kullanıcılarına sistemlerinde kullandıkları ekran kartını tespit etme ve işletim sisteminizle uyumlu olacak şekilde en güncel ekran kartı sürücüsünü indirme konusunda yardımcı olan bir sürücü indirme aracıdır.

AMD tarafından yayınlanan resmi bir uygulama olan AMD Driver Autodetect ile sisteminizin özelliklerini bilmenize gerek kalmadan ekran kartı sürücünüzü yenileyebilirsiniz. Kullanıcılar sistemlerinde kullandıkları donanımlar hakkında bilgi sahibi olmayabiliyorlar. Karışık model adlarına sahip olan bu donanımların isimleri ileri seviye kullanıcılar tarafından bile unutulacak cinsten olabiliyor. Bu nedenle sisteminizdeki donanımları otomatik tanımlayacak ve uyumlu sürücüleri yine otomatik olarak indirecek bir yazılım kullanışlı olabiliyor.

AMD Driver Autodetect sadece ekran kartı modelinizi tanımlamakla kalmamakta. Program işletim sisteminizin versiyonunu ve 32 bit veya 64 bit olup olmadığını da tespit edebiliyor. AMD Driver Autodetect ile en güncel ekran kartı sürücülerinizi sisteminizle uyumlu olacak şekilde indirebilirsiniz ve sürücü indirme sayfalarında kaybolmaktan kurtulursunuz.