AMIDuOS

AMIDuOS

kullanıcı

AMIDuOS bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir Android emülatörüdür

AMIDuOS kullanıcılara Android oyunlarını bilgisayarda oynama ve Android uygulamalarını bilgisayarda çalıştırma konularında yardımcı olan bir Android emülatörü.

AMIDuOS temel olarak bilgisayarınız üzerinde sanal bir işletim sistemi oluşturuyor ve bu sanal işletim sisteminde Android 5.0 Lollipop veya Android 4 Jellybean işletim sistemlerinden birini çalıştırıyor. AMIDuOS'u bilgisayarınıza yükledikten sonra bilgisayarınızın yüksek performansından yararlanabiliyor ve Android oyunlarını akıcı bir şekilde bilgisayarlarınızda oynayabiliyorsunuz.

AMIDuOS ihtiyaç duyulduğunda yapılandırılabilecek ayarlara da sahip. Program dokunmatik ekranlar için geliştirilmiş oyunları klavye ve fare ile kullanabilmeniz için size parmak sürükleme ve özel dokunmatik komutları kaydedebilme ve klavye veya fare komutlarına dönüştürebilme imkanı veriyor.

AMIDuOS içerisinde Amazon Appstore uygulama marketi yüklü olarak geliyor. Kullanıcılar dilerlerse Google Play'e geçiş yapabilmekteler. Bu iş için AMIDuOS package installer aracılığıyla uygulama marketini AMIDuOS'a tanıtmanız gerekiyor.

AMIDuOS'un 30 günlük deneme sürümü olması ve Google Play'e harici olarak destek vermesi onu Bluestacks gibi alternatiflerinin gerisinde bırakmakta.

AMIDuOS'u kullanabilmek için şu sistem gereksinimlerine sahip olmalısınız:

  • 64 Bit işletim sistemi (Windows 7 ve üzeri)
  • x86 işlemci
  • OpenGL 3.0 desteğine sahip ekran kartı
  • Net Framework 4.0 ve üzeri
  • 2 GB RAM
  • 2 GB boş depolama alanı

AMIDuOS'u yüksek performans ile çalıştırabilmek için bilgisayarınızın BIOS ayarlarından Hardware Virtualization (VT) özelliğinin aktifleştirilmiş olması gerekmektedir.