AML Free Registry Cleaner

AML Free Registry Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,823
  • DOSYA BOYUTU 2.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AML Software

AML Free Registry Cleaner programı ile Windows kayıt defterinizdeki sorunları zaman harcamadan basit bir şekilde çözebilir ve bu sayede işletim sisteminizin çökme ve yavaşlama sorunlarını engelleyip, bilgisayarınızın daha hızlı açılmas

Ücretsiz olarak dağıtılan ve bir registry temizleme programı olan AML Free Registry Cleanerile kayıt defterinizde oluşan sorunları kolaylıkla çözebilir ve hataları temizleyebilir, bu sayede işletim sisteminizi kullanırken yaşadığınız çökmeleri ve bilgisayar yavaşlamalarını engelleyerek karşılaştığınız pek çok hata mesajından da kurtulabilirsiniz. Yaptığınız temizliğin ardından ayrıca sisteminiz artık eskisine göre daha hızlı açılacaktır ve performansı artacaktır.

AML Free Registry Cleaner ile kayıt defterini temizleyebileceğiniz gibi diskinizi de temizleyebilir ve bunun yanı sıra, içeriğinde bulundurduğu Startup Manager ve Uninstall Manager ile de sisteminizi başlangıç programlarını ve yüklü olan yazılımları kontrol edebilirsiniz. Komple bir sistem temizliği yapmanız için ücretsiz ve uygun bir program tam karşınızda diyebiliriz.