Animation Policy

Animation Policy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 421
  • DOSYA BOYUTU 0.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Animation Policy, Google'ın çıkarmış olduğu ve tarayıcınız üzerinde animasyonların birden fazla defa oynamasını engelleyen yararlı bir Chrome eklentisi.

Animation Policy, bilgisayarınızda oynatacapınız animasyonların sadece bir defa oynayıp yinelememesini ya da tamamen kapatarak oynatılmamasını sağlayan ufak ama yararlı bir Chrome animasyon eklentisi.

Oynatılacak animasyonların ayarlarını düzenlemenizi sağlayan eklenti, böylece animasyon efekti bulunduran tüm resim dosyalarını yönetebilmenizi sağlıyor. Swf, gif vb. gibi formatlı resimleri açtığınızda göreceğiniz animasyonlar bu eklenti ile birlikte sadece bir kere oynuyor. Süresi bittikten sonra animasyon tekrarlamaya devam etmiyor.

Videolar üzerinde herhnagi bir etkisi olmayan eklenti tüm animasyonlu resim formatları ve animasyonlu SVG dosyaları üzerine çalışıyor. Çok basit ve ufak bir eklenti olduğu için rahatlıkla istediğiniz ayarı yaparak hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Eğer açacağınız animasyonlu resimlerin içlerindeki animasyonları sadece bir defa izlemek istiyorsanız, Animation Policy eklentisini ücretsiz olarak Google Chrome'a ekleyerek denemenizi tavsiye ederim.