ArcSoft TotalMedia Theatre

ArcSoft TotalMedia Theatre

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,986
  • DOSYA BOYUTU 99.25 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ArcSoft, Inc

ArcSoft TotalMedia Theatre ile videolarınızı ve 3 boyutlu filmlerinizi oynatabilirsiniz

ArcSoft TotalMedia Theatre Blu-Ray oynatma özelliğinin yanında 3 boyutlu film oynatma özelliğiyle öne çıkan bir medya oynatıcıdır.

Standart çözünürlükteki ve HD çözünürlükteki videoları rahatça oynatabilen ArcSoft TotalMedia Theatre kendisini standart medya oynatıcılardan ayıran önemli özelliklere sahiptir. Bu özelliklerin en önemlilerinden biri 3 boyutlu film oynatmaktır.  Program bilgisayarınızda kayıtlı 3 boyutlu filmleri oynatabilmenin yanında 3 boyutlu Blu-Ray filmleri de oynatabiliyor. ArcSoft TotalMedia Theatre'nin 3 boyutlu film oynatma konusundaki en dikkat çeken özelliği ise 2 boyutlu filmleri 3 boyuta çevirme özelliğidir. Bu sayede bilgisayarınızda kayıtlı olan videoları, DVD filmleri hatta resim dosyalarını 3 boyuta çevirip oynatabilir, 3 boyutlu oynatma için derinlik gibi çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.

ArcSoft TotalMedia Theatre'nin video kalitesini arttırma özelliği oldukça gelişmiş olan SimHD algoritmalarına dayanmaktadır. Bu algoritmalar sayesinde HD çözünürlüğün altındaki düşük çözünürlüğe sahip videoların keskinliği arttırılarak video kirliliği azaltılır, dinamik ışıklandırma ve düzgünleştirme iyileştirmeleri yapılır. Bu özellik YouTube videolarında ve eski DVD filmlerde oldukça işe yaramaktadır.

ArcSoft TotalMedia Theatre size video oynatırken uygulayabileceğiniz 5 farklı video efekti de sunmaktadır. Bu efektler sayesinde filmlerinize farklı bir görünüm kazandırabilirseniz. Bunun yanında video renk ayarlarını kendiniz de değiştirerek temel renk değerlerini tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz.