Auslogics Task Manager

Auslogics Task Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 43,641
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Auslogics Software

Windows görev yöneticisinin göstermediği ancak işlemcinizde o anda çalışan tüm uygulama ve servisleri göstererek bu uygulama ve servisleri devre dışı bırakmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir görev yöneticisi.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Sistem Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Windows işletim sistemi içerisinde sabit olarak gelen Windows Görev Yöneticisisadece birkaç yazılım ve işlemci üzerinde çalışan belirli uygulamaları göstermektedir ve Windows üzerinde o anda çalışan tüm servisleri, her ne kadar RAM harcasalar ve bilgisayarınızı yavaşlatsalar bile göstermez.

Auslogics Task Manager ile artık işlemciniz üzerinde çalışan tüm uygulama ve servislerin kontrolünü kolay bir şekilde sağlayabilir ve gereksiz olanları kapatarak sisteminizin yavaşlamasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca işlemciye fazla yük bindiren uygulamaları tespit edip bu uygulamaları anında durdurabilir ve bilgisayarınızdan da kolayca kaldırabilirsiniz.

Aynı işlevi gören diğer yazılımlardan ayrılan, ücretsiz olmasının yanı sıra en büyük farkı sadece çalışan programları, uygulamaları, işlemci kullanan işlemleri gösterip engellemeyip çalışan Windows servislerini de göstermesi olan Auslogics Task Manager ile artık bilgisayarınızdaki her işlemi anında görerek gereksiz olanları devre dışı bırakabilir ve sisteminizi yavaşlamadan kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu ücretsiz uygulama ile internet bağlantınızı da görüntüleyerek veri transferinizi takip edebilir, bellek kullanımınızı ve sabit disk kullanımınızı da gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.