Auto Mouse Clicker

Auto Mouse Clicker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,361
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Southsoft Solutions

Auto Mouse Clicker, bilgisayarınızın klavyesi yardımıyla farenizi kontrol edebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır.

Alternatif programlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Auto Mouse Clicker, bilgisayarınızın klavyesi yardımıyla farenizi kontrol edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır. Aynı zamanda program yardımıyla farklı hız seçeneklerini de istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın üzerindeki kontrolünüzü arttıracak olan yazılım, ayrıca daha verimli olarak çalışmanıza da olanak sağlayacaktır.

Kullanımı oldukça kolay olan programın kurulumunu yapıp çalıştırdıktan sonra tek yapmanız gereken şey, programın kullanıcı arayüzü üzerinde yer alan OFF butonuna tıklayarak ON konumuna getirmektir. Ardından klavyenizin yön tuşları yardımıyla farenizi hareket ettirebilir, sol klik için L tuşunu, sağ klik içinse R tuşunu kullanabilirsiniz.

İsterseniz bu kısayol tuşlarını istediğiniz gibi değiştirebilir ve klavyeniz üzerinden farenizi en rahat şekilde kontrol edebileceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Klavyeniz yardımıyla farenizi kontrol edebileceğiniz kolay kullanımlı ve ücretsiz bir programa ihtiyacınız varsa Auto Mouse Clicker'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.