Berkanan Messenger

Berkanan Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45
  • DOSYA BOYUTU 39.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IZE, Ltd.

İnternetsiz mesajlaşın.

Berkanan Messenger, iPhone, iPad ve Apple Watch’da kullanılabilen internetsiz grup mesajlaşma uygulaması. Mobil internetin kullanılamadığı veya internet bağlantısının çok zayıf olduğu yerlerde yakınınızdaki kişilerle iletişimi sürdürmenizi sağlayan anlık mesajlaşma uygulaması ücretsiz ve üyelik gerektirmiyor; Bluetooth bağlantısını aktif edip direkt kullanabiliyorsunuz.

Bluetooth’dan güç alan grup mesajlaşma uygulaması Berkanan Messenger, internet bağlantınızı açmadan 70 metre mesafe uzaklıktaki kişilerle mesajlaşmanızı sağlıyor. WiFi, hücresel veri gerektirmeyen, sadece Bluetooth bağlantısıyla çalışan diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak; hesap açmakla uğraşmıyorsunuz, diğer iletişim uygulamaları gibi arka planda çalışıyor; dolayısıyla bildirimleri alıyorsunuz ve mesajlar uçtan uça şifrelenerek gönderiliyor.

Dark (Koyu, Karanlık) ve Light (Açık, Beyaz) tema seçenekleri sunan Bluetooth mesajlaşma uygulaması Berkanan’ın bir diğer özelliği de; iOS ve watchOS tabanlı cihazlarda çalışıyor olması. Telefon, tablet ve akıllı saatinizde ortak kullanabileceğiniz internetsiz mesajlaşma uygulamasının tek eksisi; elbette sadece yakındakilerle mesajlaşabiliyor olmanız.