BioShock

BioShock

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 349
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 2K Games

Bioshock adlı video oyunu sayesinde farklı şehirleri keşfedin, o şehirden kurtulmaya çalışın ve karakteriniz Jack ile çeşitli maceraları kovalayın.

2K Games tarafından geliştirilen Bioshock, uzun zamandır adından söz ettiren başarılı bir video oyunudur. Bu oyunun çok beğenilmesinden sonra Bioshock 2 ve Bioshock Infinite piyasaya sürülmüştü.

Oyun strateji ve macerayı ve birçok kategoriyi içerisinde barındırıyor. 1900'lü yıllarda ana karakterimizin uçağının kaza yapmasının ardından patlak veren olaylar birbirini kovalıyor ve karakterimiz Jack'in başına bin bir türlü olaylar geliyor. Ana kahraman uçak kazasından sonra yanlışlıkla bir şehir keşfediyor ve orada hapis kalıyor. Aslına bakarsanız tüm maceranız bu şehirden kaçmaya çalışmakla başlıyor. 

Güçlü silahlar ve birbirinden sürükleyici onlarca bölümden oluşan Bioshock, yıllar sonra iOS platformu için yeniden canlandırıldı. iOS platformunu kullananlar için yani iPhone ve iPad cihazına sahip olanlar 14.99 Dolar karşılığında bu güzel oyuna sahip olabilirler. Yıllar sonra bir nostalji yapmak isteyenler veya ilk olarak mobil platformda bu oyunu oynayacaklar için kaçırılmaması gerekilen bir fırsat.

2K Games'in geliştirmiş olduğu bu güzel oyun iPad 1, iPad 1 Mini, iPad 2, iPad 3, iPhone ve iPad Ar gibi birçok cihazda oynanmayı destekliyor. Muhteşem grafikler ve oyunu gerçekten yaşayacağınız ses efektlerini kaçırmamanızı, bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.