Bit Optimizer

Bit Optimizer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 276
  • DOSYA BOYUTU 4.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bitoptimizer

Bit Optimizer ile bilgisayarınızı optimize edebilir ve ilk günkü gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz

Bit Optimizer, bilgisayar performansı arttırmak için ihtiyacınız olacak birçok aracı bir araya toplayan bir araç kutusudur.

Bit Optimizer bu araçları etkin bir şekilde kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatabilecek unsurları tespit eder, performansın daha yüksek olması için ne gibi tedbirler alınabileceğini belirler ve onayınızla bu işlemleri uygular. Böylece zamanla hantallaşmış, yazılımsal sorunlardan ötürü tam performans veremeyen sisteminiz çok daha sağlıklı çalışmaya başlar.

Bit Optimizer'ın bilgisayar performansı iyileştirme işlemi için kullandığı araçlardan en önemlilerinden olan kayıt defteri temizleme aracı bilgisayarınızın kayıt defterini tarar, olası hataları ve gereksiz girdileri tespit eder ve bu kayıt defterini şişiren öğeleri temizler. Bu yolla kayıt defteri hatalarının bilgisayarınızı yavaşlatmasının önüne geçilir.

Bit Optimizer sürücü güncelleme özelliğine sahiptir. Bazı durumlarda donanımlarınızın eski tarihli sürücüleri yeni yazılımlarla uyumsuzluk veya yetersiz optimizasyon gibi nedenlerden ötürü bilgisayarınızın genel performansını aşağı çekebilir. Bu gibi durumlarda Bit Optimizer size otomatik sürücü güncelleme desteği verir ve bu tip hataları önlemenize yardımcı olur.

Disk birleştirme özelliğine sahip Bit Optimizer disklerinizdeki verileri birbirine daha yakın olacak şekilde ayarlar ve sistemin bu verilere erişimini kolaylaştırır. Bu sayede disk performanısınızı arttırabilirsiniz.

Bit Optimizer Windows açılışını denetleme özelliğiyle bilgisayarınızın açılışını yavaşlatan yazılımları ve kayıt defteri girdilerini tespit edebilmektedir. Daha hızlı bir Windows açılışı için Bit Optimizer kullanarak bu öğeleri engelleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyalar sisteminizi şişirebilmektedir. Bit Optimizer ile gereksiz dosya temizleme işlemi ile geçici dosyaları, tarayıcılar tarafından saklanan internet geçmişi verilerini ve daha birçok gereksiz yer kaplayan ve disk performansını düşüren veriyi temizleyebilirsiniz.