Browify

Browify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 176
  • DOSYA BOYUTU 29.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apptly LLC

Browify ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir fotoğraflara kaş ekleme uygulamasıdır.

Browify iOS kullanıcılarının tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri eğlenceli bir uygulama olarak öne çıkıyor. Bildiğiniz gibi Apptly, portre fotoğraflara eklenebilen efektleri topladığı uygulamalarıyla meşhur bir firma ve bu yapımları da en az diğerleri kadar kaliteli.

Uygulama hem iPad hem de iPhone cihazlar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Uygulamayı kullanması son derece basit. Ekranda çıkan kalıbı kullanarak fotoğraf çekiyoruz ve gerisini uyuglamaya bırakıyoruz. Birkaç saniye sonra çektiğimiz fotoğrafa kalın ve birleşik kaş eklenmiş oluyor. Bu oluşturulan fotoğrafı isterseniz farklı sosyal medya kanalları üzerinde paylaşabilir ve arkadaşlarınızla etkileşim yaratabilirsiniz.

Browify’ın en önemli özelliklerinden bir tanesi de fotoğrafları animasyonlar haline dönştürmesi. Bu özelliği sayesinde çektiğiniz fotoğraflar üç boyutlu olarak hareket edebiliyor ve çeşitli yüz ifadeleri sergileyebiliyor. Eğer efekti tam olarak oturtamazsanız edit tuşuna basarak gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Genel olarak Browify eğlenceli bir uygulama ve ortaya çıkarttığı sonuçlar da gayet gerçekçi. Eğer siz de arkadaş grubunuz içerisinde veya ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Browify’ı mutlaka deneyin.