Calcbot

Calcbot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 49
  • DOSYA BOYUTU 5.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tapbots

Calcbot uygulaması sayesinde farklı birimler arasındaki geçişleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Calcbot, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz ücretsiz bir birim çevirici olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde 500 farklı birim arasındaki dönüştürme işlemlerimizi kolaylıkla tamamlayabiliyoruz.

Uygulamada sunulan 500 birim 22 farklı kategori içinde toplanıyor. İhtiyacımız olan birimleri ilgil kategoriler altında bulabiliyoruz. Calcbot üzerinden gerçekleştirdiğimiz tüm dönüştürme işlemleri geçmiş sekmesi altında toplanıyor. Bu şekilde yapmış olduğumuz birim dönüştürme işlemlerine buradan tekrar erişebiliyoruz.

Uygulamada ağırlık, uzunluk, matematiksel dönüşümler, basınç, para birimleri, güç, kuvvet, tork gibi farklı birimler bulunuyor. Birim geçişleri de gerçekten çok kolay bir şekilde ayarlanmış. Ekranın solunda bulunan kategorilerden ihtiyacımız olanı seçerek ana ekranda çıkan dönüşüm işlemlerini takip edebiliyoruz. Hatta en sık kullandığımız dönüşüm birimlerini favorilerimize ekleyerek kullanımlarını daha kolay bir hale getirebiliyoruz.

Eğlenceli ses efektleri ve akıcı animasyon geçişleriyle üst düzey bir deneyim sunan Calcbot özellikle mühendisler, tasarımcılar, ustalar ve öğrenciler tarafından bir hayli sevilecektir.