Call of Duty

Call of Duty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,629
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Activision

Call of Duty ile Call of Duty: Ghost oyununu daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz

Call of Duty, Android için yayınlanan resmi Call of Duty: Ghosts mobil uygulamasıdır.

Ücretsiz bir uygulama olan Call of Duty, Call of Duty: Ghost oyununu daha derin bir şekilde yönetmenize imkan tanımakta. Uygulamayı kullanarak oyun sırasında veya oyun sonrasında birkaç farklı kişiselleştirme özelliğine erişebiyoruz.

Call of Duty bize klan yönetimi konusunda büyük oranda yardımcı olmakta. Call of Duty kullanarak klanlar arası savaşlara katılabiliyoruz. Call of Duty: Ghosts'un çoklu oyuncu modları ile eşleştirilmiş Call of Duty Clan Wars haritasında yer alan bölgelerde toprak elde etmek için diğer klanlarla mücadele ederek oyun içinde bize yardımcı olabilecek bonus tecrübe puanı ve ek asker kişiselleştirme seçenekleri gibi ödüllere erişebiliyoruz.

Call of Duty klanımızı kurmamıza, yeni bir klana üye olmamıza ve bu klanları düzenlememize de yardımcı oluyor. Ayrıca uygulamada yer verilen klan için sohbet özelliğiyle oyun başında olmasak bile klan üyelerimizle sohbet edebiliyoruz. Böylece oyun oynama zamanını ve stratejileri daha etkili bir şekilde kararlaştırabiliyoruz.

Call of Duty uygulaması ile kendi klan logomuzu tasarlayabilmemiz de mümkündür. En yeni Call of Duty: Ghosts haberlerini takip edebilmek de uygulamanın sunduğu bir başka güzel özelliktir.