Cloak

Cloak

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 249
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cloak

Cloak, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde arkadaşlarınızın nerede olduklarını görerek istenmeyen karşılaşmaları önleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Cloak, iOS kullanıcılarının Instagram ve Foursquare uygulamalarını kullanarak arkadaşlarının nerede olduklarını öğrenmesini sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Sosyal ağ uygulamaları kullanıcıların yeni kişilerle tanışmasını ve var olan arkadaşları ile iletişimini sağlayarak sosyal ağınızı genişletmeye yarar. Fakat Cloak uygulaması tam aksine bir anti sosyal uygulama gibi çalışır ve istenmedik karşılaşmalardan sizi korur.

Örneğin karlılaştığınız zaman çok konuşan veya görmek istemediğiniz arkadaşlarınızı uygulama ile takip ederek, istenmeyen karşılaşmaları engelleyebilirsiniz. Özellikle yakın yerlerde oturduğunuz arkadaşlarınız veya belirli mekanlara takıldığınız kişiler ile denk gelmemek için kullanılabilecek olan uygulama amacına uygun kullanıldığında gerçekten işe yarıyor.

Sizde iPhone ve iPad'lerinize Cloak uygulamasını yükleyerek, kendinize görünmezlik pelerini takabilir ve istemediğiniz kişiler ile siz istemedikçe karşılaşmazsınız. Uygulamayı hiç bir ücret ödemeden indirip sınırsız kullanabilirsiniz. Ayrıca henüz yeni olan uygulamaya ilerleyen süreçte yeni özellikler eklenecektir.