Detox My PC Basic

Detox My PC Basic

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 678
  • DOSYA BOYUTU 5.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jalson Media

Detox My PC Basic ile bilgisayarınızdaki gereksiz dosyalardan kurtulabilirisiniz

Detox My PC Basic bilgisayarınızda yer işgal eden gerkesiz dosyaları silerek hem bilgisayar hızlandırma hem de diskte boş yer açma görevlerini yerine getiren bir programdır.

Detox My PC Basic gereksiz dosya silme işlemini sadece çöp dosyalara uygulamamaktadır. Çöp dosyaların haricinde bilgisayarı şişirerek tepki verme ve açılma sürelerini kısaltan gereksiz kayıt defteri girdileri temizlenir ve bilgisayarınızın komutlara daha hızlı cevap vermesi, daha hızlı açılıp kapanması sağlanır.

Detox My PC Basic ile Windows tarafından saklanan ve diskte önemli yer kaplayabilen geçici dosyalar temizlenmektedir. Geçici dosya silme işlemi sonucu oyun, müzik, video ve farklı medya dosyalarını depolamak için dhaa çok disk alanına sahip olursunuz.

Tarayıcılarınız bilgisayarınızda sakladığı internet geçmişi verileri ciddi boyutlara ulaşmaktadır. Özellikle online video ve müzik servislerini kullanıyorsanız birçok geçici internet dosyası ve çerezler bilgisayarınızda depolanır ve boş disk alanınızı azaltır. Detox My PC Basic ile internet geçmişi silme işlemi uygulayarak hem bu bilgilerden kişisel verilerinize erişilmesini engeller, hem de boş yer kazanırsınız.

Geri dönüşüm kutusundaki dosyaları da silebilen Detox My PC Basic bütün gereksiz dosya silme işlemlerini bir çatı altında birleştirerek tek tıklamayla bilgiyarınızı daha hızlı çalışır hale getirmekte ve depolama alanınızı daha verimli kullanmanıza yardımcı olmaktadır.