Disk Cleaner Free

Disk Cleaner Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,303
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WareTorch

Disk Cleaner Free bilgisayarınız üzerinde bulunan sabit diskinizi temizlemenize ve optimize etmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için sistem araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

Disk Cleaner Free sabit diskiniz üzerinde yer alan gereksiz dosyaları ve verileri temizleyerek hem performans artışı sağlayan hem de size fazladan sabit disk alanı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Geçici dosyaları, kayıt dosyalarını, çerezleri ve çöp kutusu gibi bileşenleri temizleyen program sayesinde, Internet Explorer, Google Chrome, Firefox ve Safari gibi internet  tarayıcılarınızın geçmiş verilerini de temizleyebilirsiniz.

Dakikalar içerisinde sabit diskiniz veya taşınabilir depolama alanlarınız üzerinde yer alan gereksiz dosyaları silmenize olanak tanıyan Disk Cleaner Free, gerçekten çok kullanışlı bir yazılım olarak dikkat çekiyor.

Sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program üzerinde tek yapmanız gereken şey üzerinde gereksiz verilerin taranmasını istediğiniz sabit diskinizi seçmek ve ardından tarama işlemine başlamak. İşlem tamamlandığında karşınıza gelen sonuç ekranında silmek isteyebileceğiniz tüm dosyaların listesi yer alacaktır. Bu dosyaları teker teker elle silebileceğiniz gibi hepsini tek seferde otomatik olarak da silebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yer alan gereksiz dosya ve verileri silerek bilgisayarınız performansını arttırmak istiyorsanız Disk Cleaner Free kullanabileceğiniz ücretsiz alternatif sistem araçları arasında yerini alıyor.

Not: Programın kurulum adımları sırasında araç çubukları ve farklı üçüncü parti yazılımlar için kurulum teklifleri yer almaktadır. Bu nedenle kurulum adımlarını dikkatlice takip etmenizi öneririz.