DivX Plus Software

DivX Plus Software

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,254
  • DOSYA BOYUTU 72.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DivX Networks

DivX Plus Software'ın gelişmiş interaktif özellikleri sayesinde yüksek kaliteli DivX medya dosyalarını izleyebilirsiniz.

Divx Plus Software kullanıcılara keyifle film izleme deneyimini yaşatabilmek için tasarlanmış ve içerisinde DivX Plus Codec Pack, Dönüştürücü, Onyatıcı ve Web Oynatıcı programlarını içeren başarılı bir yazılımdır.

Reklam destekli bir ürün olduğu için kurulum sırasında karşınıza çıkan adımlara dikkat etmenizi öneririm. Aksi halde karşıdan yüklenen üçüncü parti yazılımlar web tarayıcınız üzerinde bazı değişiklikler yapabilir.

DivX Plus Codec Pack DivX, AVI, MKV ve MP4 formatındaki medya dosyaları için destek sunmaktadır. Divx Plus Converter ise MKV, AVI, MOV ve VOB formatlarında dosya dönüştürme işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Dönüştürmek istediğiniz dosya veya dosyaları program içerisine aktardıktan sonra dönüştürmek istediğiniz dosya formatını ve dosyaların kaydedileceği hedef dizini seçtikten sonra DivX Plus Converter ile kolayca dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

DivX, AVI, MKV, MOV ve MPG gibi çeşitli dosya uzantılarına sahip medya dosyalarını oynatmanıza olanak sağlayan DivX Plus Player içerisine sürükle bırak yöntemiyle dosyalarını atarak oynatabilirsiniz.

Ayrıca belirli bir bağlantı adresi üzerinde bulunan canlı yayın akışlarını veya videoları doğrudan oynatabilme ve video bilgilerini gösterme gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Bunun dışında başlıkları ve bölümleri seçebilir, ses ayarlarını yapabilir, altyazı ekleyebilir, video dosyalarını DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, TV, PlayStation 3 veya farklı bir cihaz için programın kullanışlı sihirbazını kullanarak hazırlayabilirsiniz.

DivX Plus Web Player aracılığıyla internet üzerinde bulunan DivX, AVI ve MKV formatındaki videoları izleyebilirsiniz.

Video dosyalarını izleme ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak istiyorsanız, DivX Plus Software'i mutlaka denemenizi öneririm.