Dublajla

Dublajla

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici WangoSoft Mobil Yazılım Sirketi

Dublajla, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz eğlenceli bir dublaj yapma uygulaması.

Dublajla, iOS işletim sistmeine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz eğlenceli bir dublaj yapma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu keyifli uygulamada popüler dizilerin, filmlerin, karakterlerin, sanatçıların ve internet fenomenlerinin ses kayıtları bulunuyor. Bu ses kayıtlarını kullanarak çektiğimiz videoları bambaşka bir boyuta taşıyabiliyoruz.

Uygulamayı kullanması çok pratik. Sadece istediğimiz sesi ve konuşmayı seçip videomuzu çekiyoruz. Elbette bu aşamada sesin ve videodaki ağız hareketlerinin tam oturması gerekiyor. Bu yüzden zamanlama çok önemli. Videoyu çekmeden önce birkaç kez pratik yaparsanız daha iyi sonuçlar alacağınızı düşünüyorum

Dublajla son derece sade bir arayüze sahip. Aradığımız her türlü sesi ve konuşmayı rahatlıkla bulabiliyoruz. Elbette bu tarz bir uygulamanın olmazsa olmazları arasında yer alan sosyal medya entegrasyonu da es geçilmemiş. Oluşturduğumuz dublaj görüntülerini farklı sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Genel olarak eğlenceli bir çizgide ilerleyen Dublajla, arkadaş ve aile ortamında keyifli vakit geçirmenizi garantiliyor.