Easy DVD Player

Easy DVD Player

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 16,533
  • DOSYA BOYUTU 36.74 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZJ Computing Inc.

Easy DVD Player, birçok özelleştirilebilir ses ve video fonksiyonuna sahip gelişmiş bir DVD izleme programıdır.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcı tarafından hiç zorluk çekmeden kullanılabilecek olan bir DVD oynatma ve izleme programı olan Easy DVD Player, DVD ve Blu-ray'ler dışında bilgisayarınız üzerinde yer alan video dosyalarını oynatmanıza da olanak tanır.

Oldukça modern ve temiz bir arayüze sahip olan program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla DVD filmlerinizi açabilir veya sürükle bırak methodu yardımıyla bilgisayarınız üzerinde yer alan video dosyalarını oynatabilirsiniz.

Sıradan medya oynatıcılar üzerinde yer alan oynatma, durdurma, ses ayarları, geri sarma ve ileri sarma gibi tüm temel fonksiyonlara sahip olan program tam ekran oynatmayı da desteklemektedir.

Ayrıca altyazı desteği, ekran görüntüsü alma, video çözünürlüğü değişitme, arka plan resmi değiştirme ve daha birçok gelişmiş özellik de Easy DVD Player içerisinde yer almaktadır.

Oldukça iyi bir tepki süresine sahip olan program, sistem kaynaklarını orta düzeyde kullanmaktadır. Testlerim sırasında herhangi bir donma veya kilitlenme yaşamadığım program sahip olduğu kısayol tuş desteği sayesinde de oldukça kullanışlıdır.

Tüm bunların dışında sahip olduğu çok sayıda görüntü ayarı ve oynatma seçeneği sayesinde oldukça beğendiğim programı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.