Easy Vista Manager

Easy Vista Manager

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 534
  • DOSYA BOYUTU 4.31 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sepanta Soft

Windows Vista işletim sistemi ile kullandığınız bilgisayarınızda sınırsız özellik ve seçeneklerin size sunulduğu detaylı bir sistem kullanımı yaşamanız için geliştirilmiş profesyonel bir sistem aracı olan Easy Vista Manager en büyü

Easy Vista Manager sizlere Windows sisteminde yüzlerce farklı ayar ve gizli kayıt defteri seçeneklerini sunarak kontrolün tamamen elinizde olmasını sağlayan profesyonel bir sistem aracı. Basit ve kolay kullanımlı arayüzü ile sisteminizin hızını, güvenliğini, etkinliğini ve elverişliliğini arttıran program Vista üzerindeki her türlü ayarlamayı ve seçeneği elinizin altına getiriyor.

Bütün ayarlamalara başlamadan önce bir geri dönüşüm noktası yaratmak isteyip istemediğinizi soran ve herhangi istenmeyen bir duruma karşılık önleminizi almanızı tavsiye eden yazılım iyi bir şekilde organize edilmiş arayüzü ile yapmak istediğiniz değişiklikleri ve ayarlamaları kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Sistem Bilgisi, Donanım, Yazılım, Yerel Ağ, Güvenlik ve Windows olarak adlandırılan kategorilerle size birçok farklı özellik ve seçenek sunan bu gelişmiş sistem aracı fare çift tıklama hassasiyeti ve USB güç seçenekleri gibi konulardan Internet Explorer pencerelerini farklı birer işlem olarak açıp alınan hatalarda zor durumda kalmamanıza kadar her türden detay ile ilgilenerek size komple bir çözüm aracı olduğunu kanıtlıyor.

Birçok farklı seçenek ile daha önce yaşamadığınız ve kendinize özel bir sistem kullanımını yaşayacağınız program Vista kullanıcıları için sahip olabilecekleri en iyi profesyonel yardımcılardan biri diyebiliriz.