Easy XP Manager

Easy XP Manager

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,788
  • DOSYA BOYUTU 3.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sepanta Soft

Bugüne kadar gün ışığına çıkmış her türlü Windows XP ayarını ve hatta daha fazlasını kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan yardımcı sistem aracı karşınızda duruyor. Easy XP Manager ile yüzlerce fa

Windows ayarlarının görünen bölümünden ulaşamadığınız ya da ulaşmanın zor olduğu Windows sistem seçenekleri ve gizli registry ayarlarını yapabilmek için kullanabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir sistem aracı olan Easy XP Manager ile yüzlerce farklı ayarlamayı yapabilirsiniz.

Basit arayüzü ile hızlı bir şekilde bilgisayarınızın performansını, güvenliğini ve verimliliğini arttırabileceğiniz ayarlamaları yapmanıza olanak sağlayan bu çözüm paketi her türlü ayarlamayı kolaylıkla gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Easy XP Manager ile karşınıza çıkan Sistem Bilgisi, Donanım, Yazılım, Yerel Ağ, Güvenlik ve Windows kategorilerinin altında bu kategoriler içerisinde bulunan detaylı seçeneklerden ve gelişmiş ayarlamalardan kullanmak istediklerinizi belirleyerek isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirilmiş bir bilgisayar kullanımına sahip olabilirsiniz.

Windows XP üzerinde keşfedilmemiş veya başkalarında gördüğünüz, hatta web deneyimlerinizden edindiğiniz bilgiler doğrultusunda yapmak istediğiniz ayarları hızlı bir şekilde yapabilmenize yardımcı olan bu profesyonel sistem aracı her türden kullanıcının her türden iş için ihtiyacı olabileceği birçok farklı özelliği gün ışığına çıkartma konusunda her zaman yanınızda olmak için sizi bekliyor.