Echofon for Twitter

Echofon for Twitter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 70
  • DOSYA BOYUTU 11.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ubermedia, Inc.

Twitter'ı iPhone ve iPad'inizden daha etkili ve kolay bir şekilde kullanabilmek için Echofon'u indirebilirsiniz.

Echofon for Twitter uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızdan Twitter hesabınıza çok daha kolay bir şekilde erişim sağlayabilmek için kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem hızlı kullanılabilir arayüzü, hem de ücretsiz olmasıyla oldukça dikkat çekici.

Ücretsiz olmasına rağmen push notification desteğine sahip olan uygulama, aynı zamanda direkt olarak fotoğrafların önizlemesini yapmanıza da olanak tanıyor. Twitter akışınızı anlık olarak yansıtabilen uygulama, aynı zamanda Twitter takipçileriniz ile gerçekleştirdiğiniz karşılıklı mesajlaşmaları aynı başlık altında devam ettirerek en kolay şekilde hatırlamanızı sağlıyor.

140 karakterden daha uzun tweetler de atmanız için bazı ufak özellikler barındırması ve belirlediğiniz kullanıcıların tweetlerini görmeme seçeneği gibi işe yarar ayarları sayesinde resmi Twitter uygulamasından çok daha keyifli bir şekilde Twitter'dan faydalanmanızı sağlayabiliyor. Aynı anda, hesap değiştirmeden tüm Twitter hesaplarınızdan geçenleri de görebilmeniz sayesinde vaktinizi oldukça verimli kullanmanızı sağlıyor.

Haritalar ile entegrasyon sayesinde yakınınızdan atılan tweetleri listeleyebiliyor, ayrıca farklı temalar sayesinde Twitter deneyiminizi diğer kullanıcılardan daha farklı hale getirebiliyorsunuz. Neredeyse ücretli bir uygulama gibi sağladığı onlarca farklı özellik nedeniyle Echofon for Twitter'ı tüm iOS kullanıcılarına önerebilirim.