Edison (Vista)

Edison (Vista)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,175
  • DOSYA BOYUTU 4.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Verdiem

Edison ile Vista işletim sistemine sahip bilgisayarınızda enerji tasarrufu sağlayabilir ve küresel ısınmaya karşı bilgisayarınızda elektrik tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Windows Vista işletim sistemi için geliştirilmiş olan Edison Vista uygulaması ile bilgisayarınızda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın kullanılırken tükettiği enerjiyi azaltarak küresel ısınma tehdidine karşı bireysel olarak da karşı koymanıza olanak tanıyan Edison yazılımı ile bilgisayarınızın enerji tüketimini görebilir ve enerji tasarrufunuzu arttırarak elektrik faturanıza harcayacağınız paranızı da azaltabilirsiniz.

Türk lirası karşılığında da enerji ve fatura tasarrufunuzu görüntüleyebileceğiniz bu araç ile bilgisayarınız üzerinden enerji tasarrufu sağlayabilir ve daha az elektrik kullanımı ile küresel ısınmaya karşı kişisel olarak da savunma yapabilirsiniz.

Bu versiyon sadece Windows Vista üzerinde çalışmaktadır.

Önemli! Programı indirip kurduktan sonra açılan program sayfasında "activate" seçeneğine tıklayıp açılan web sitesindeki formu doldurun ve e-posta adresinize gelecek olan onay linkine tıklayarak program sayfasındaki "Activate Me" seçeneğine tıklayın.