ElfYourself

ElfYourself

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,922
  • DOSYA BOYUTU 69.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magic Mirror LLC

ElfYourself, kendinizi ve arkadaşlarınızı minik birer dans eden elfe dönüştüren oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

ElfYourself, iOS kullanıcılarına müthiş bir tecrübe yaşatan ve onları birer elfe dönüştürerek dans etmelerini sağlayan iOS uygulamasıdır. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumlu çalışabilen uygulama sayesinde kendinizi elfe dönüştürüp dans ettirebiliyorsunuz.

Toplamda maksimum 5 kişinin fotoğrafını ekleyerek arkadaşlarınızla birlikte hep beraber elf olup, belirli bir senaryo dahilinde farklı dans figürlerini yapabiliyorsunuz. Yaptıktan sonra izlerken gülmekten ağlayabilirsiniz. Birçok dans stili arasından istediğinizi seçerek kendi fotoğrafınız ile birlikte hızlı ve kolayca komik videolar oluşturabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak hazırladığınız videoları Facebook üzerinden tanıdıklarınızla paylaşabilir veya E-posta yolu ile gönderebilirsiniz. Ayrıca videolarda kullanacağınız kişilerin resimlerini kameranızla çekebilir veya Facebook hesabınızdaki resimlerden birini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz olan uygulama içerisinde farklı dans stillerini satın alarak daha farklı videolar oluşturabilirsiniz. İster tek başınıza isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte toplu komik videolar oluşturmak için uygulamayı iOS cihazlarınıza hemen indirebilirsiniz.