FileApp

FileApp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 266
  • DOSYA BOYUTU 23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DigiDNA SARL

FileApp uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda bulunan tüm dosyaları kolayca görüntüleyebilirsiniz.

FileApp uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya sistemi ve döküman yöneticisi. Uygulama ofis dökümanlarını açmaktan tutun da PDF dosyalarına ve multimedya içeriklerine kadar onlarca farklı formattaki dosyayı görüntülemenize olanak tanıyor ve aynı zamanda cihazınızın sistemindeki tüm dosyaları ve klasörleri kolayca taramanıza izin veriyor.

Sadece cihazdaki dosyaları görüntülemek değil, aynı zamanda bilgisayarınız ile cihazınız arasında dosya transferlerini de daha kolay hale getirmek için kullanılan FileApp sayesinde hem USB bağlantıları hem de Wi-Fi üzerinden dosya senkronizasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Office dökümanlarını açtıktan sonra kopyala ve yapıştır işlemlerini yapabileceğiniz uygulama, HTML dosyaları ve ZIP dosyalarını da görüntüleme yeteneğine sahip. Ayrıca resimlerinizi görüntülerken bir yandan da efektler ve filtreler uygulamanızı sağlayabildiği için ufak bir fotoğraf efektlendirme uygulaması olarak da kullanabilirsiniz.

Bunun yanında, video ve müziklerinizi oynatabilmesi onu tam bir joker uygulama haline getiriyor. iOS cihazınıza attığınız her türlü dosyayı açabilir hale gelen uygulama sayesinde başka bir uygulamaya görüntüleme ya da ufak operasyonlar düzenlemek için ihtiyaç duymayacaksınız.

Bahsettiğimiz bu özellikler ücretsiz olarak kullanılabiliyor ancak daha fazla güvenlik ve düzenleme seçeneği isterseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak ekstralar da yükleyebilir, böylece çok daha işlevsel bir FileApp uygulamasına kavuşabilirsiniz.