FiveApp

FiveApp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Piotr Polanski

FiveApp, arkadaşlarımıza hızlı ve yaratıcı durum mesajları atmamıza imkan veren, mükemmel bir uygulama.

FiveApp, yakın arkadaşlarıyla daha samimi ve daha yaratıcı bir haberleşme deneyimi yaşamak isteyen iPhone ve iPad cihaz sahipleri için geliştirilmiş bir mesajlaşma uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde duygu ve düşüncelerimizi arkadaşlarımıza işaretler yoluyla anlatıyoruz.

FiveApp'de karşımıza 8 farklı işaret çıkıyor fakat dilersek kendi beklentilerimize uygun işaretler oluşturma şansına da sahibiz. Belirtilene göre uygulama üzerinde tam 40.000 adede kadar işaret oluşturabilme imkanımız var. Açıkçası bu rakam bazı kullanıcılara fazla gelebilir fakat en çok kullandığınız birkaç işareti seçerek tüm mesajlaşma faaliyetlerinizi bu iaşretler yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz.

FiveApp özellikle kalabalık ortamlarda ve mesajlarınızın okunduğundan şüphelendiğiniz durumlarda işe yarıyor. Göndermiş olduğunuz işaretleri sadece arkadaşlarınız çözümleyebiliyor. Başkaları görse dahi anlamlandıramadıkları için iletişiminiz güvence altına alınıyor. Daha güvenli ve orijinal bir mesajlaşma ortamı oluşturmak istiyorsanız FiveApp mükemmel seçim olacaktır.