Flashlight for iPhone , iPod and iPad

Flashlight for iPhone , iPod and iPad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,536
  • DOSYA BOYUTU 19.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lemondo Entertainment

Flashlight for iPhone , iPod and iPad kullanışlı bir el feneri uygulamasıdır.

Çoğu zaman elektrik kesilmesi gibi durumlarda çaresiz kalabilmekteyiz. Ya da kamp yaparken zifiri karanlık altında hareket etmemiz gerekebilir. Bu gibi durumlarda bir aydınlatma kaynağına ihtiyaç duyabiliriz.

İşte Flashlight for iPhone , iPod and iPad bu tarz ihtiyaç anlarında yardımınıza koşacak bir iOS el feneri uygulamasıdır.

iPhone, iPad veya iPod'unuzu LED ışıklı bir el fenerine dönüştüren uygulama tamamen ücretsiz olması sayesinde kullanıcıları sevindirmekte. iOS cihazlardaki diğer ücretli flashlight uygulamları ile karşılaştırıldığında Flashlight for iPhone , iPod and iPad gayet yüksek kaliteye sahiptir.

Flashlight for iPhone , iPod and iPad farklı aydınlatma modları sunmaktadır. Renkli aydınlatma ile farklı renklerde aydınlatma sağlayabilir, ampul modu ile standart bir ampul aydınlatması elde edebilir, mum ışığı ve çakmak modlarıyla animasyonlu aydınlatmalar yaratabilirsiniz.

Flashlight for iPhone , iPod and iPad bu özelliklerin yanında pusula ve yükseklik ölçer gibi kullanışlı araçlara da sahiptir. Canlı harita özelliği sayesinde sizin gibi Flashlight for iPhone , iPod and iPad kullanıcılarını dünya üzerindeki haritadan görüntüleyebilirsiniz.