Forest APK

Forest APK

kullanıcı

Forest APK Android uygulaması telefon bağımlılığından kurtulmanıza yardımcı olur. Akıllı telefon bağımlılığı olanlara bu ücretsiz uygulama tavsiyemizdir.

Forest APK, telefon bağımlılığından kurtulmak için uygulama arayanlara tavsiyemizdir. Forest için telefona girmeyi engelleyen uygulama da diyebiliriz.

Forest APK İndir

Forest, Android cihazlara tamamen ücretsiz olarak sunulan işlevsel bir verimlilik artırma uygulaması olarak öne çıkıyor. Konsantrasyon güçlüğü çeken kullanıcılar için tasarlanan bu uygulama ile dikkatinizi dağıtan öğeleri yapmanız gereken işi tamamlayana kadar hayatınızdan çıkartabilirsiniz.

Uygulamayı açtığımız zaman karşımıza bir fidan çıkıyor ve işe koyulduğumuz anda bu fidan toprağa dikiliyor. Eğer uygulamadan 30 dakika boyunca çıkmazsak ve işimize yoğunlaşırsak bu fidan büyüyerek ağaç oluyor. Bu işlemi ne kadar süre tekrarlarsak, yani ne kadar sıkı çalışırsak o kadar çok ağaca sahip oluyoruz.

Facebook, Twitter, Instagram gibi dikkat dağıtan birçok uygulama işimizi yapmamızı zorlaştırıyor. Forest ise buna adeta çözüm niteliği taşıyan bir yaklaşım sergileyerek kullanıcıların konsantre olmasını kolaylaştırıyor ve bu servislerden en azından bir süre için uzak durmasını sağlıyor.

Genel olarak bir hayli başarılı bulduğum Forest, hem okul hem de iş hayatında dikkatini işine vermekte zorlanan herkes tarafından beğeniyle kullanılacaktır.

Forest apk özellikleri

Motivasyon ve Oyunlaştırma - Çabalarınızı temsil eden her ağaçla kendi ormanınızı büyütün. Odaklanın ve sevimli ağaçların kilidini açarak ödüller kazanın.

Birden Fazla Odak Modu - Timer (Zamanlayıcı) modunda odaklanma oturumunuzu ayarlayın ve iş akışına dalın veya Pomodoro tekniğini uygulayın. Stopwatch (Kronometre) modunda istediğiniz zaman başlatın durdurun. Size zamanınızı yönetmenin daha esnek bir yolunu sunar.

Kişiselleştirilmiş Deneyim - Dikim hatırlatıcısı, telefonunuzu bırakmanız gerektiğini hatırlatır. En sevdiğiniz alıntılar ve ilham verici kelimelerle kendinizi motive edin.

Forest premium özellikleri

  • İstatistikler: Odaklanma alışkanlarınızı uyarlamak için odaklandığınız zamana ilişkin daha kapsamlı istatistikler
  • Birlikte bitki yetiştirin: Her zaman ve her yerde arkadaşlarınız ve ailenizle odaklanın.
  • Gerçek ağaçlar dikin: Dünyayı daha yeşil yapmak için dünyaya gerçek ağaçlar dikin.