Forplay

Forplay

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,914
  • DOSYA BOYUTU 19.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fatih Colakoglu

Forplay kullanıcılarına hem oyun oynama hem de mesajlaşma imkanı veren bir sosyal medya platformudur.

Forplay birçok yönden rakiplerinden ayrılan bir sosyal medya uygulaması. Bildiğiniz gibi Tinder son günlerde çok popüler hale geldi ve binlerce kullanıcı bu uygulamayı kullanarak çevrelerinde bulunan diğer kullanıcıları bularak etkileşime girebiliyor. İşte Forplay de bu mantık üzerine kurulu fakat biraz daha farklı bir tema etrafında dönüyor.

Öncelikle Forplay oyun üzerine kurulmuş. Yani bu platformda insanlarla hem oyun oynayabilir hem de iletişim kurabilirsiniz. Bu özelliği göz önünde bulunduruduğumuzda Forplay dünyanın tek oyun oynarak yeni insanlarla tanışma platformu olarak nitelenebilir. Forplay'de profilinizi oluşturup diğer kullanıcılara hakkında temel bilgileri verebilirsiniz. Daha sonra onlarla oyun oynayabilir ve daha yakın bir ilişki içerisine girebilirsiniz. Uygulamada yaş, cinsiyet ve mesafe kriterlerine göre filtreleme yapabilirsiniz fakat ne yazık ki beğenilere göre filtreleme seçeneği mevcut değil.

Her gün artan üye sayısı ve her ay sunduğu yeni bir oyunla kısa sürede popüler olacağına inandığım Forplay'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya girdikten sonra size en uygun oyun arkadaşı yine uygulamanın kendisi tarafından sağlanacaktır. Yepyeni bir deneyime hazırsanız Forplay'i hemen deneyin.