Free Auto Clicker

Free Auto Clicker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,438
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NITBits Inc

Free Auto Clicker, otomatik fare tıklamaları yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif programlar için çeşitli araçlar kategorisine göz atabilirsiniz.

Free Auto Clicker, kullanıcıların belirli zaman aralıklarında ekranın istedikleri bölümüne tıklayabilmeleri için geliştirilen ücretsiz ve kullanışlı bir yardımcı programdır.

Program sayesinde gerçekleştirmeniz gereken tıklama bazlı görevleri otomatiğe bağlayarak, bilgisayarınız başında olmadığınız zamanlarda bile görevlerinizi yerine getirebilirsiniz. Özellikle çevrimiçi tarayıcı oyunlarıyla ilgilenen kullanıcıların çok işine yarayacağını düşündüğüm Free Auto Clicker, istediğiniz zaman aralıklarında sizin için gerekli tıklamaları gerçekleştirecektir.

Kullanımı oldukça kolay olan uygulama öncelikle sizin yaptığınız fare hareketlerini ve tıklamalarını kaydeder. Sonrasında sizin belirleyeceğiniz zaman aralıklarında kaydetmiş olduğunuz fare hareketlerini ve tıklamaları otomatik olarak sizin yerinize gerçekleştirir.

Yapmanız gereken işleri veya oynadığınız tarayıcı oyunlarını çok daha zahmetsizce tamamlamanıza veya oynamanıza olanak sağlayan Free Auto Clicker'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.