Free DivX Player

Free DivX Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,775
  • DOSYA BOYUTU 28.62 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Media Freeware

Free DivX Player, DivX ve XviD formatlı video dosyalarını izlemenize olanak sağlayan modern ve sezgisel bir medya oynatıcıdır.

Kullanıcıların DivX ve XviD formatlı medya dosyalarını izleyebilmeleri için geliştirilmiş kullanışlı ve güvenilir bir medya oynatıcı olan Free DivX Player, sade tasarımı sayesinde oldukça kolay kullanılabilmektedir.

Programın arayüzü tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için oldukça basite indirgenmiştir ve programın kullanıcı arayüzü sadece temel oynatma özelliklerinin yer aldığı ana bir pencereden oluşmaktadır.

Free DivX Player'ın diğer medya oynatıcılara göre sabit diskiniz üzerinde daha çok yer kaplamasının nedeniyse içerisinde birlikte gelen ses ve video codeclerinden kaynaklanmaktadır. Bu codecler sayesinde divx ve xvid dosya uzantısına sahip olan tüm videoları sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz.

Videoları oynatırken herhangi bir şekilde takılma, atlama, donma ve benzeri sıkıntılar yaşamayacağınız bir oynatıcı olan Free DivX Player, aynı zamanda sistem kaynaklarını oldukça düşük miktarlarda kullanmaktadır.

Ayrıca programın içerisinde entegre olarak gelen bir oynatma listesi ve çalma listesi karıştırma özelliği de yer almaktadır. Bu sayede favori videolarınızı oynatma listelerinize ekleyerek, istediğiniz zaman hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Amacınız sadece film arşivinizde yer alan divx ve xvid dosya uzantıları oynatmaksa, oldukça sade ve basit bir medya oynatıcı olan Free DivX Player'ı deneyebilirsiniz.