Free MKV Player

Free MKV Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,753
  • DOSYA BOYUTU 7.89 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Freedom Software Company

Elinizdeki MKV formatındaki videoları hızlı ve kolayca açmak için bu programı deneyebilirsiniz.

Bilgisayar dünyasında onlarca farklı video oynatma programı yer alıyor ancak bu programların pek çoğu onlarca dosya formatındaki videoyu desteklemek ve pek çok özelliği barındırmak için giderek büyüyor ve hem indirirken hem de kullanılırken yavaşlıklara neden oluyor.

Free MKV Player programı bunun tam tersi şekilde hazırlanmış ve olabildiğince minimal olan programın sahip olduğu iki özellik var: video oynatma ve ses düzeyini ayarlama. Sadece iki özellik barındırdığı için tabii ki olabildiğince hızlı açılan program, bilhassa sürekli olarak video dosyalarını açıp kapatmak zorunda olanların hoşuna gidecektir.

Adında her ne kadar MKV formatı geçse de program sadece MKV dosyalarını değil aynı zamanda AVI ve MP4 dosyalarını da oynatabiliyor. İnternetten indirilen videoların neredeyse hepsinin bu üç formattan oluştuğunu dikkate alırsak yeterli denilebilir. Video oynatma ve durdurma işlemleri sorunsuz çalışıyor ve videolar oynatılırken herhangi bir zorlanma, sistem kaynağını aşırı tüketme gibi durumlarla da karşılaşılmıyor.