Free Mouse Clicker

Free Mouse Clicker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91,871
  • DOSYA BOYUTU 0.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gear Box Computers

Free Mouse Clicker, otomatik fare tıklamaları yapmak için geliştirilen ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir programdır.

Free Mouse Clicker, kendi belirleyeceğiniz zaman aralıklarında o an farenin ekran üzerinde bulunduğu yerde otomatik tıklamalar yapmasına olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Otomatik mouse tıklama programı Free Mouse Clicker Tamindir üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Otomatik Mouse Tıklama Programı İndir

Oldukça basit olan uygulama herhangi bir bilgisayar deneyimi gerektirmez ve nasıl çalıştığını anlamak oldukça kolaydır. Saat, dakika ve saniye cinsinden zaman aralıkları atayabileceğiniz Free Mouse Clicker, sayaç her sıfırlandığında sizin için otomatik bir tıklama gerçekleştirecektir.

Aynı zamanda otomatik tıklama işlemini başlatmak için kısayol tuşlarına da sahip olan program, doğrudan klavyeniz yardımıyla program arayüzüne girmeden de kontrol edilebilmektedir.

Sol tık, sağ tık, tek tıklama ve çift tıklama gibi seçenekleri içerisinde bulunduran program ile bu işlemlerin gerçekleşmesi için kullanabileceğimiz klavye kısayol tuşları bulunmadığı için program arayüzü üzerinde işlem yapmamız gerekmektedir.

Fare imlecinin bulunduğu yerde otomatik olarak tıklamaları gerçekleştiren program, bu noktada biraz eksik kalmaktadır. Fare hareketlerini kaydederek tıklama şansını kullanıcılara sunuyor olsaydı eminim ki daha kullanışlı bir hale gelebilirdi.

Özellikle çevrimiçi tarayıcı oyunları oynayan kullanıcıların çok işine yarayacağını düşündüğüm Free Mouse Clicker, belli zaman aralıklarında otomatik tıklamalar gerçekleştirerek farklı oyunlardaki gelişim sürecinizi hızlandırabilir.

Fare tıklamalarını hiç bir efor sarfetmeden otomatikleştirebileceğiniz basit ve kullanışlı bir program olan Free Mouse Clicker'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

Free Mouse Clicker Kullanımı

Ücretsiz mouse (fare) tıklama programının kullanımı basittir. Hızlı ve otomatik mouse tıklamaları sağlayan kolay mouse otomatik tıklama ayarlarına sahiptir. Ücretsiz otomatik tıklama programını seçilen zaman aralığında otomatik tıklamaya ayarlayabilirsiniz.

Program, sol veya sağ tuş için otomatik mouse tıklamaları ayarlama seçeneği sunar. Otomatik fare tıklaması programı hızlıdır ve tek veya çift tıklamaya ayarlanabilir. Otomatik mouse tıklayıcısının ne zaman başlayıp duracağını kontrol etmek için klavye tuşlarını kullanabilirsiniz. Fare imlecinizi tıklama konumuna getirin ve Start butonuna basın veya klavye kısayol tuşunu (varsayılan olarak Ctrl + F2 ayarlıdır) kullanın. Minecraft veya World of Warcraft (WOW) gibi gibi oyunlarda otomatik tıklandığını farenin tıklandığı yerde otomatik olarak çıkan kırmızı göstergeden anlayabilirsiniz.