Free Registry Fix

Free Registry Fix

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 589
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cleanersoft Software

Free Registry Fix programı sayesinde yavaşlayan bilgisayarınızı kayıt defteri temizliği ile hızlandırmanız mümkün.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Free Registry Fix programı, bilgisayarlarda sık sık karşılaşılan kayıt defteri sorunlarının üstesinden gelebilmek için hazırlanmış ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve oldukça kolay bir kullanıma sahip. Kayıt defteri, bilgisayarımıza kurulan tüm programların ayarlarının ve kurulum bilgilerinin yer aldığı bir konum olduğu için, zaman içerisinde yüklenen onlarca farklı dosya, program, uygulama ve diğer işlemler nedeniyle oldukça şişebiliyor. Kurulan programları silseniz bile bu bilgiler maalesef kayıt defterinde kalmaya devam edebiliyorlar ve arada bir çeşitli programlar kullanılarak temizlenmeleri gerekiyor.

Temizlenmeme durumunda bilgisayarı ciddi olarak yavaşlatan kayıt defterinde yer alan bu hataları Free Registry Fix sayesinde hemen ortadan kaldırabiliyorsunuz. Program temel olarak hatalı ve yanlış girilmiş girdileri bulabiliyor ve düzeltebiliyor. Kullandıktan sonra sisteminizin daha kararlı ve hızlı çalıştığını siz de fark edebilirsiniz.

Fakat kayıt defteri temizlikleri sırasında yaşanabilecek olan sorunlara karşı bir yedek de alabilmesi sayesinde bir sorunla karşılaşıldığında kaldırılan girdileri yeniden eski yerlerine koyabilir, böylece sisteminizde bir sorun oluşması durumunda bunu hemen geri alabilirsiniz. Bu işlem için tek yapmanız gereke kayıt defteri yedeklerini programın arayüzünden geri yüklemek.

Hem ücretsiz olması hem de herkesin rahatlıkla anlayabileceği kolay bir arayüze sahip olan uygulamayı tüm bilgisayar kullanıcılarının sistemlerinde bulundurması gerektiğini düşünüyorum.