Free System Cleaner

Free System Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,328
  • DOSYA BOYUTU 0.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici http://easy4pc.com/

Bilgisayarınızın yavaşlamasından şikayetçiyseniz sistem bakımı ve sistem hızlandırma programı olan Free System Cleaner'ı kullanabilirsiniz.

Kullandığımız bilgisayarların bir süre sonra maalesef yavaşlıklar yaşadıkları ve kurulan, silinen onlarca programın ardından çalışamaz hale geldikleri bir gerçek. Bu yavaşlamaların önüne geçebilmek için ise bazı temizleme ve hızlandırma programlarını kullanmak gerekebiliyor. İşte Free System Cleaner da biriken tüm gereksiz dosya ve kayıt defteri girdilerini temizleyerek sisteminizin ilk günkü gibi hızlı olmasını sağlıyor.

Uygulamanın sahip olduğu tarama özellikleri arasında sistem fontlarından ve yazılımlarından tutun da başlangıçta açılan programlara kadar onlarca seçenek yer alıyor. Tarihçe ve kayıt defteri girdilerine de el atabilen program böylece bilgisayarınızdaki işletim sisteminin her alanında genel bir temizlik işlemini gerçekleştiriyor.

Derin sistem taraması özelliğine de sahip olan Free System Cleaner, yavaşlıklara neden olan tüm etkenleri ortadan kaldırdıktan sonra ve bilgisayarınızı yeniden başlatmanızın ardından gerçek hızı farketmenize yardımcı oluyor. Karmaşık ve çok seçenekli bakım programlarından sıkılanlar için hazırlanan uygulama pek bir ayara dokunmadan hemen sistem bakımı yapmanızı sağlıyor.