FreeRAM XP Pro

FreeRAM XP Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,686
  • DOSYA BOYUTU 0.59 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici YourWare Solutions

Bilgisayarınızın belleğinde oluşan doluluktan kaynaklanan sistem yavaşlamalarını ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir RAM yönetim programı FreeRAM XP Pro ile en yüksek performansı yakalayabilirsiniz.

FreeRAM XP Pro programı otomatik olarak bellek (RAM) kullanımını görüntüleyen ve optimazsyon olanağı sağlayan ücretsiz bir sistem aracı. Bilgisayarınızda kullandığınız programların, çalıştırdığınız uygulamaların belleğinizde oluşturduğu doluluğa çözüm olarak geliştirilen bu program ile gerçek zamanlı bellek bilgilerinize anında ulaşabilir, gerekli ayarlamaları programın basit ve sade arayüzünden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İster sizin tarafınızdan isterseniz otomatik olarak kullanılmayan RAM bölümlerini boşaltmanıza olanak sağlayan FreeRAM XP Pro sahip olduğu özel Global Memory Compression teknolojisi ile belleğinizi anlık olarak boşaltabiliyor. Böylece diğer bellek yöneticilerinin aksine anlık olarak en hızlı işlem ve sistem performansını elde etmenize yardımcı oluyor.

Son derece basit bir program olan bu ücretsiz bellek yöneticisi her türden kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği bir yazılım. Gelişmiş raporlama ve kayıt özellikleri ile belleğiniz üzerinde yapılan her işlemi takip edebileceğiniz bu program sisteminiz için vazgeçilmezlerden biri olabilir.