Gabatto2share

Gabatto2share

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • DOSYA BOYUTU 19.8 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Inspire International Inc

Gabatto2share, verilerinizi paylaşma ve senkronize etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz araç programlarından bir tanesidir.

Gabatto2share, kişisel dökümanlarınızı senkronize etmek ve kimliği belirsiz kişiler tarafından erişilememesi için korumak amaçlı üretilen, ücretsiz ve yararlı bir veri paylaşım ve senkronize programıdır.

Program kullanıcılarına pratik ve güvenilir bir bulut depolama uygulaması sunmaktadır. Bu servis üzerinde kullanıcıları kişisel dosya ve klasörlerini senkronize ederek tüm taşınabilir cihazlarından rahatlıkla ulaşabilirler.

Sade bir arayüze sahip olan programı rahatlıkla kullanarak, kişisel bilgisayarınızdaki kişisel dökümanlarınızı görünmez yapabilirsiniz. Böylece bilgisayarınızı kullanan diğer kişisel verilerinize ulaşamaz. Kritik değere sahip tüm verilerinizi bulut servisleri üzerinde depolayarak sizden başka herhangi birinin ulaşmasını engeller.

Program ile birlikte FTP programlarını kullanarak verilerinize bağlanabilirsiniz. Kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile birlikte senkronize edilmiş döküman, dosya ve klasörlerinize Filezilla gibi FTP programlarından birini kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Gabatto2share'i hemen indirerek sizde kişisel verilerinizi bulut depolama alanlarında senkronize bir şekilde hem güvende tutun hemde tüm taşınabilir cihazlarınız ile anında erişim sağlayın.