Giffffr

Giffffr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,095
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Giffffr

Giffffr ile internet üzerinden herhangi bir videonun gif'ini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Giffffr internet sitesi olarak hizmet veren bir servis. Bu servis yardımıyla kendinize özel gifler oluşturabilirsiniz. İşin en güzel yanı normalde yapması zor olan video giflerini bu site yardımıyla kısa bir sürede yapabilirsiniz.

Çoğu zaman hazır gif bulamayanlar nasıl gif bulacağı konusunda bilgisiz olabiliyorlar. Bunun için hazırladığımız  blog yazımıza göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra hazır gif kullanmak istemeyen veya arkadaşları gibi özel gifler yapmak isteyenler için vazgeçilmez olan bu internet sitesi oldukça hızlı bir şekilde gif yapıyor.

Gif yapmak istediğiniz videonun URL adresini siteye yapıştırdıktan "enter" tuşuna basmanız gerekiyor. Daha sonra karşınıza ekran görüntülerine de koyduğumuz gibi bir ekran gelecek. Buradan videonun boyutunu, videonun ilerleme hızını, ve video üzerine yazacağınız yazıyı ayarlayabiliyorsunuz. Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra gifinizi oluşturabilirsiniz. Kısa bir süre sonra oluşturduğunuz gif karşınıza gelecek. Buradan dilerseniz gif'i kaydedebilir, dilerseniz direkt paylaşabilirsiniz.

Artık arkadaşlarınızın yaptığı giflere hayranlık ile bakmanıza gerek yok. Kendi gifiniz oluşturun onlar size hayranlıkla baksın. Hemen aşağıda Tamindir'in 10.yıl videosundan oluşturduğumuz bir gif'i görebilirsiniz.

ARTILAR

İstediğiniz uzunlukta gif oluşturabiliyorsunuz

EKSİLER

Oluşturduğunuz gif`n boyutu biraz fazla oluyor

Fazla dil desteğinin olmaması