GIFPal

GIFPal

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 626
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GifPal.com

GIFPal ile yalnızca internet tarayıcınız üzerinden kolayca GIF animasyonları yaratabilirsiniz

GIFPal kullanıcılara güncel internet tarayıcılarını kullanarak programsız GIF oluşturma imkanı veren bir GIF yaratma uygulamasıdır.

Çalışmak için sadece internet bağlantısına ihtiyaç duyan bir GIF yapma servisi olan GIFPal size bu hizmeti tamamen ücretsiz olarak sunuyor ve sizi GIF yaratmak için ücretsiz bir program arayıp bulma, indirme ve yükleme dertlerinden kurtarıyor. GIFPal kullanarak web kameranız aracılığıyla yakalayacağınız görüntülerden GIF oluşturabilirsiniz veya bilgisayarınızda depoladığınız fotoğrafları birleştirerek GIF animasyonları yaratabilirsiniz.

GIFPal'i benzerlerinden ayıran özellikleri göze daha hoş görünen arayüzü ve GIF'lere görsel efektler uygulama özelliği. Uygulama size film şeridine benzeyen bir GIF yaratma aracı sunuyor ve bu şeride resimlerinizi ekleyerek GIF oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca oluşturduğunuz GIF'ler için önizlemeleri görüntüleyebiliyor ve çalışmanızın nasıl sonlanacağı hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

GIFPal'da GIF'ler için çok sayıda görsel efekt seçeneği bulunmakta. Bunun yanında GIF içindeki resimlerin parlaklık ve kontrast gibi temel renk ayarlarını da değiştirebilmenize izin veriliyor.

GIFPal içerisinde diğer kullanıcılar tarafından yaratılmış yüzlerce GIF örneğine de göz atabilirsiniz.