GiliSoft Free Disk Cleaner

GiliSoft Free Disk Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 235
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gili Soft Inc.

Windows için GiliSoft Free Disk Cleaner programı, hızlı ve güvenli bir çöp dosya temizleme programıdır.

İndirmek istediğiniz program virüs içerdiği için yayından kaldırılmıştır. Alternatifleri incelemek isterseniz Sistem Araçları kategorisine göz atabilirsiniz.

Windows için GiliSoft Free Disk Cleaner programı, hızlı ve güvenli bir çöp dosya temizleme programıdır.

Bu güçlü tarama motorunun işi çöp dosyalarının yerini hızlı ve güvenli şekilde belirlemektir. GiliSoft Free Disk Cleaner, çöp dosyaları silerek kullanılabilir disk alanını artırarak sistem performansını geliştirir. Taranacak bölgenin içinde ya da dışında tutmak istediğiniz alanları ve ayrıca sürücüleri belirleyebilirsiniz. Tarama sonuçları kısmî toplamlarla beraber gösterilir. Programın disk analizcisi modülü dosya tiplerini hem grafik hem de liste halinde görmenizi sağlar.

Program çeşitli özeliklere ve bilgisayarınıza yararlı olacak niteliklere sahiptir. Çok sayıda teste dayalı olarak, belirli klasörlerde meydana gelene değişikliklerin sistem güvenliğini etkileyebileceği ve bu değişikliklerin klasörleri otomatik olarak dışlanan listesine ekleyeceği belirlenmiştir. Bu klasörler, program tarafından tarama yapıldığı süre boyunca herhangi bir potansiyel risk oluşturmamak adına atlanır.

Bu basit tasarımlı kullanımı kolay ve yenilikçi arayüzlü programı kullandığınız sırada tarama yaptıktan ve sonuçları gördükten sonra, çöp dosya olarak belirlenen herhangi bir dosyanın silinmesi konusunda şüphede kalırsanız, içeriği kontrol ederek karar verebilirsiniz.