Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 513
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Goodgame Studios

Bir Goodgame Studios oyunu olan online moda oyunu Goodgame Fashion ile kendi moda dükkanızı yaratın ve en iyi tasarımcı siz olun!

Goodgame Studios tarafından hazırlanan Goodgame Fashion ile kendi modanızı yaratın. Online Moda olarak da adlandırılan Goodgame Fashion tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip oyundur. Hiçbir indirme işlemi gerçekleştirmeden kullandığınız internet tarayıcısı üzerinden oynayabileceğiniz Goodgame Fashion ile kendi modanızı yaratabilir bunları sergilemek adına kendi moda dükkanınızı açabilirsiniz.

Bir oyundan fazlası olan Goodgame Fashion ile yepyeni arkadaşlar edinerek arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Özelliklede oyunun gelişmiş sohbet bölümü ile yeni insanlar ile tanışmanız kaçınılmaz bir hal alıyor. Arkadaşlarınızı dükkanınıza davet edip kendi oluşturduğunuz modanızı arkadaşlarınızla paylaşıp popüler olabilirsiniz.

Oyun içinde trend olan her şeyi takip edebilir ve bunları takip ettikçe kendinizi geliştirebilirsiniz. En iyi moda tasarımcısı olabilir ve Goodgame Fashion’daki popülerliğinizi de bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Kendi tasarım yeteneğinizi geliştirirken bir yandan da hazırlamış olduğunuz popüler tasarımlarınızı oyundaki arkadaşlarınıza sunabilir ve kendi vitririnizi oluşturabilirsiniz. Hemen ücretsiz bir şekilde kısa bir üyelik işleminin ardından oyuna başlayabilir ve tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.