HUG!

HUG!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • DOSYA BOYUTU 4.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HUG APP LTD

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

HUG!, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz farklı bir sosyal ağ uygulamasıdır. Enteresan bir uygulama olan HUG!, aslında adı üzerinde diyebileceğim uygulamalardan bir tanesi.

Uygulamanın temel amacı size uzaktaki sevdiklerinize sarılma ve onlara yakınmışsınız hissi verme. Yani aslında bugüne kadar yapılmış ilk gerçek anlamda hissedebileceğiniz emoji olarak da tanımlayabiliriz.

Uzaktaki arkadaşlarınıza, ailenize, sevdiklerinize bu uygulama ile kucak gönderebiliyor bunu da telefonunuzun yakınlık sensörü ile yapabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmak için telefonunuza sarılmanız gerekiyor.

Telefonunuza kısa ya da uzun aralıklarla sarıldıktan sonra modunuzu seçiyorsunuz. Üzgün mü, neşeli mi yoksa parti modunda mı olduğunuza karar verdikten sonra sarılmanızı ister bir kişiye ister gruba gönderebiliyorsunuz.

Karşınızdaki kişi de bunu uzunluğuna göre titreşim olarak alıyor ve isterse o da size ardından sarılma gönderebiliyor. Kullanması gayet basit ve amacı da gayet basit olan bu uygulama ile sevdiklerinize sevginizi gösterebiliyorsunuz.