Inkflow

Inkflow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 150
  • DOSYA BOYUTU 20.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Qrayon, LLC

Inkflow sayesinde iOS işletim sistemli cihazlarınızda kolayca el yazısı notlar tutabilir ve paylaşabilirsiniz.

Inkflow uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak anında notlar alabilmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalar arasında yer alıyor. Herhangi bir şekilde klavye kullanmanıza gerek bırakmayan Inkflow sayesinde stylus'unuzu ya da parmaklarınızı kullanarak hemen el yazıları ile notlarınızı tutabilirsiniz.

El yazınızı sorunsuzca ekrana aktarabilen uygulama, aynı zamanda yazdıklarınıza ne kadar yakınlaştırma yaparsanız yapın düzgünlüğünü bozmadan notları size gösterebiliyor. Herhangi bir gecikme barındırmayan Inkflow sayesinde ekrana dokunduğunuz anda yazdığınız şeylerin aktarıldığını görebilirsiniz.

Ayrıca, notlarınızın içerisinde fotoğraflarınız ya da arkaplanlarınız bulunması gerekiyorsa, bunları da hemen aktarma şansınız var. Daha renkli notlar ve şemalar elde edebilmek için kullanışlı olabilecek bu özellik de not tutma kısmı gibi sorunsuzca çalışıyor.

Yazdıklarınızı daha sonra PDF ya da JPG olarak dostlarınızla yahut iş arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.Sosyal ağlardaki paylaşımlar için gerekli butonlar uygulamada yer alıyor ve e-posta hesaplarınızı da paylaşımlarda kullanabiliyorsunuz.

Bahsettiğimiz bu temel özelliklerini ücretsiz olarak barındıran uygulamanın ücretli olarak alınabilecek paketleri de mevcut ancak standart halinin pek çok kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacağına eminim.