InstaWeather Free

InstaWeather Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 217
  • DOSYA BOYUTU 19.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici byss mobile

iPhone ve iPad cihazlarınızdan konumunuzu bildirirken fotoğraf ve hava durumu bilgilerini bu uygulama ile paylaşabilirsiniz.

Standart fotoğraf paylaşma veya hava durumu öğrenme uygulamalarından sıkıldıysanız bunların ikisini birleştiren, üstüne bir de konum belirtme özelliğini ekleyen uygulamalardan birisi InstaWeather ve iPhone ile iPad cihazlarınızda kolaylıkla kullanılabilir halde. Özellikle yepyeni paylaşım olanakları denemek ve arkadaşlarını şaşırtmak isteyenleri oldukça beğeneceğine inanıyorum.

Uygulama temel olarak bulunduğunuz konumun fotoğrafını çekmenizi istiyor ve ardından internet bağlantınızı kullanarak oradaki hava durumunu öğreniyor. Daha sonra bu hava durumu bilgisini fotoğrafınızın üzerine bastırıyor ve arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden paylaşmanıza olanak veriyor. Böylece her zamanki standart fotoğraflarınız yerine daha önce görülmemiş şekilde hava durumu ile ilginç bir paylaşım yapabiliyorsunuz.

InstaWeather'da bulunan hava sıcaklığı değerleri arasında Celcius ve Fahrenheit yer alırken rüzgar bilgileri kilometre ve mil olarak sunuluyor. Ayrıca basınç değerleri, yağmur bilgileri gibi konularda da yine fotoğraf üzerine baskı gerçekleştirebiliyor.